Najnovšie recenzie zo sekcie Chvostové píly

PARKSIDE PERFORMANCE PPSSA 40-Li A1 100357825

PARKSIDE PERFORMANCE PPSSA 40-Li A1 100357825

Overený zákazník lidl.sk štefan

Pridané: 29. novembra 2023

(naposledy upravené 29. novembra 2023)

Zakúpený v lidl.sk

Pridané: 12. novembra 2023

• Dlhá výdrž batérie
  • Jednoduchá výmena pílového listu
  • Power for all Aliance kompatibilita
  • Výmenou čepele si poradí aj s mäkkými kovmi do 7 mm a plastmi (v praxi skôr na hrubé opracovanie)
  • Bezpečnostná poistka proti samovoľnému spusteniu pre pravákov aj ľavákov
  • Jednoduchá manipulácia
  • Postupný nástup výkonu (než sa píla zahryzne do dreva)
  • Regulácia výkonu pomocou spúšte
  • Skladný a ľahký nástroj
  • Proste skvelý pomocník do záhrady
  • Pre presnejšie odčítanie stavu batérie vo svetle musíte pílu nasmerovať k sebe.
  • Poistka je niekedy ťažšie nahmatateľná, ale dá sa na to zvyknúť
  • Vybratie batérie je oproti výmene čepele menej jednoduché
  • Nasadzovanie a sťahovanie áčkového pridržiavacieho klipu si vyžaduje cvik
  • Pilka by si zaslúžila nejaké puzdro so zakladačom čepelí, aj keby len ako doplnok vybavenia k dokúpeniu

Píla Bosch je ideálny parťák nielen na prerezávanie stromčekov, ale aj na rezanie orezaných konárov do priemeru 8 cm. V porovnaní so záhradnými nožnicami a bežnou pílou zvládnem za deň oveľa viac práce a prakticky bez námahy. Spracovanie vzbudzuje dôveru, takže predpokladám dlhú mechanickú životnosť. Dostatočný výkon, ktorý si poradí určite aj s mäkkými kovmi do 7 mm a plastmi, po výmene čepele, ako sa uvádza v návode. Práca s pílou je intuitívna a jednoduchá. Zapnutie poistky, nasadenie pridržiavacej svorky a vybratie batérie si vyžaduje trochu cviku. Už sa teším na ďalšie prerezávanie alebo sekanie konárov :)

Overený zákazník Skrutka.SK Overený zákazník

Pridané: 8. novembra 2023

(naposledy upravené 8. novembra 2023)

Zakúpený v Skrutka.SK

Makita JR3051TK

Overený zákazník Náradie PROFESIONAL DULI

Pridané: 7. novembra 2023

Zakúpený v Náradie PROFESIONAL

• Je to profesionálne náradie !Pre každodenne práce kľudne môže kúpiť každý majster,a keď aj odborne s tým bude manipulovať,roky a roky to vydrží!Robil som v nie jednej firme deň čo den sme s tým rezali staré kovové rúry na ťažko dostupných miestách(stupačky v činžiakoch),a všade sme stým vedeli spraviť čo sme chceli.Nakolko už robím sám ,nie vo firme,som si rozhodol kúpiť profi pílu ,lebo sdobrým náradím sa dobre robí!!!

Overený zákazník Testuj.to Kamil

Pridané: 6. novembra 2023

• Jednoduchá manipulácia jednou rukou
  • Druhá výdrž
  • Pogumovaná rukoväť

Aku záhradná pilka KEO18..
za mňa ideálny spoločník pre každého záhradníka. Vďaka držiaku A-Grip a pogumovanému telu je používanie píly jednou rukou úplne jednoduché.
SDS systém pomáha pri výmene čepele, nie je potrebné žiadne iné náradie, a 18V akumulátor možno použiť v celej rade náradia Home & Garden, čo považujem za veľkú výhodu.

Overený zákazník Testuj.to Tomáš

Pridané: 3. novembra 2023

• jednoduchá montáž
  • veľmi jednoduchá manipulácia
  • krátky čas nabíjacieho cyklu
  • dlhá výdrž
  • vhodné aj pre menšie ruky
  • dostatočný výkon
  • viditeľný ukazovateľ zostávajúcej kapacity
  • pri prvom použití mierne opotrebenie na boku píly
  • namiesto lepenia alebo maľby by bolo vhodné použiť gravírovanie alebo vypaľovanie

Jednoduchá montáž a manipulácia so zariadením. Týmito slovami by sa dalo charakterizovať zariadenie Bosch Keo 18V Tail Saw. Batériu nabijete do hodiny do plného stavu a môžete okamžite začať pracovať. Rukoväť je vhodná aj pre menšie ruky a tak s pílkou môžu manipulovať muži aj ženy. Práca s pílkou je veľmi jednoduchá a kapacita batérie postačuje na prerezanie aj malej záhrady. Sám som za prvý deň orezal 2 liesky, naozaj veľký krík, dve jablone a čerešňu a kapacita batérie neklesla ani o jeden ukazovateľ nabitia. Preto nemôžem inak, ako dať naozaj vysoké hodnotenie. Rozhodne ide o praktického a užitočného pomocníka pre každého, kto má záhradu, sad alebo vinohrad.

PowerPlus POWDP25100

PowerPlus POWDP25100

Overený zákazník Alza.sk Janka

Pridané: 2. novembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• príslušenstvo
  • nepresný popis, chýba oznámenie, že pílový list nie je súčasťou, aj keď je vyobrazený na obale

Overený zákazník Testuj.to Dana

Pridané: 1. novembra 2023

• Rezanie jednou rukou
  • Skladné
  • Kompatibilný s ostatnými batériami Bosh
  • Jednoduchá výmena lisov
  • Rýchlo sa nabíja
  • Ťažká nabíjačka
  • Rukoväť skôr pre mužskú ruku

Pílku som si kúpila ako pomocníka, hlavne pre mňa do záhrady. Aby sme nemuseli stále používať veľkú ťažkú pílu na stromy, ktorú nevládzem používať. A musím povedať, že to bol skvelý nápad! Píla si poradí s malými aj väčšími konármi a zvládnem to aj ja :)). Len rukoväť je skôr na väčšiu dlaň a s farebnou je ťažšia, ale som veľmi spokojná.

Makita DJR187Z

Makita DJR187Z

Overený zákazník A-Z STROJ Miroslav

Pridané: 1. novembra 2023

Zakúpený v A-Z STROJ

• Rýchlo reže aj železné trubky
  • BL motor veľká výdrž batérie
  • Dve rýchlosti plus regulácia otačok
  • Držiak na voľné ruky
  • Led svetlo

S produktom som spokojný reže lepšie ako jeho konkurent od Hilti a cena je neporovnateľne lepšia.

Overený zákazník Testuj.to Milan

Pridané: 31. októbra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Je ľahká aj na dlhšiu prácu
  • Možnosť vložiť aj iné pílové listy
  • pozvoľný rozbeh
  • pogumovaná rukoväť
  • poistka pre spustenie je pri uchopení horšie stlačiteľná

Akumulátorová píla je ideálna na rezanie konárov v záhrade a prerezávanie stromov. Vďaka akumulátoru je ľahká a ľahko sa s ňou manipuluje, takže šetrí námahu. Je tiež bezpečná, pretože má ergonomickú rukoväť a bezpečnostné prvky, ktoré chránia používateľa pred zranením. Zvládne rezať vetvy s priemerom až 8 cm.

Overený zákazník Testuj.to Irena

Pridané: 31. októbra 2023

• Dobrá ovládateľnosť

Pílou Bosch Keo som si splnila jeden zo svojich snov. Mám artrózu v 3 stupňa v rukách a moc mi pomáha pri každej práci na záhrade. Namiesto zdĺhavého rezania s bežnou pílou som mala všetky stromy orezané za hodinu. Inokedy mi to trvá 3 hodiny. Píla sa pomaly rozbieha a keď sa zahryzne, naberie rýchlosť a potom vrr a je to. Odporúčam všetkým.

Overený zákazník Testuj.to Renáta

Pridané: 30. októbra 2023

• Aku prevedenie
  • batéria sa dá použiť na iné produkty tejto značky
  • Pri prerezávaní v korunách stromov nie je kam položiť pílu. Hodilo by sa pútko na zavesenie na opasok alebo rebrík.
  • Poistku by som umiestnil na iné miesto pre lepšie uchopenie a ovládanie spúšte

Píla je malá, rýchlo sa používa. Veľmi uľahčuje prácu prídavný kliešťový držiak na zaklinovanie do dreva. Veľmi jednoduchá obsluha. Kvalitný nástroj, ktorý je dobrým pomocníkom pri prerezávaní okrasných kríkov a stromov v záhrade - okrem konárov možno rezať aj latky atď. Pre ženy môže byť trochu ťažký

Overený zákazník Testuj.to Libor

Pridané: 30. októbra 2023

• Uchytenie píliek
  • Batéria
  • mohla by byť ľahšia, ale fajn...

Bosch Keo je pre nás doplnkom celého sortimentu náradia Bosch. Aku píla sa stala dôležitou súčasťou nášho arzenálu na prácu v záhrade a jednoduché práce v lese. Pracujem s ňou pri rezaní konárov a musím povedať, že ma táto malá píla príjemne prekvapila. Prvé, čo ma zaujalo, bola jej prenosnosť. Vďaka kompaktnému dizajnu a bezdrôtovému napájaniu nemusím so sebou ťahať ťažké náradie. Môžem sa ľahko dostať na miesta, kde by som sa nedostal ani s veľkou pílou alebo reťazovou pílou. Výkon Bosch Keo je na bežné úlohy viac než dostatočný. Rezanie konárov s hrúbkou až 8 cm zvládne čisto a rýchlo. Batéria vydrží pomerne dlho na približne 100+ rezov a ak by sa náhodou vybil, dá sa rýchlo dobiť pomocou priloženého adaptéra. Bosch Keo je spoľahlivý a praktický nástroj pre domácich majstrov, ktorí potrebujú zvládnuť rezanie konárov bez väčšej námahy. Odporúčam ho každému, kto rád pracuje na záhrade a v prírode.

Overený zákazník Testuj.to Václav

Pridané: 28. októbra 2023

• dostatočný výkon
  • kompatibilná batéria s ďalším náradím
  • ovládanie jednou rukou
  • držiak na slabšie vetvy vyskakuje z dorazu
  • tuhšie tlačidlo spínača

Super pílka na rýchle rezanie slabých aj silnejších konárov. Pre slabé je v balení držiak, bez ktorého vibruje o niečo viac. Používa sa jednoducho, má plynulú reguláciu rýchlosti aj bezpečnostnú poistku. Možnosť rýchlej výmeny pílového listu bez náradia, možno zakúpiť niekoľko variantov pre rôzne materiály. V balení je len jeden pílový list. Výkon motora aj výdrž batérie sú dostatočné. Hmotnosť priemerná. Dá sa pohodlne pracovať jednou rukou, ale podľa ženy by mohla byť ľahšia. Batéria je rovnaká pre 18V radu, takže je zaistená kompatibilita na použitie s iným náradím Bosch. Pri dlhšej práci je poznať, že tlačidlo spúšte by mohlo mať ľahší chod a držiak na slabé konáre občas vyskočí z dorazu. Hodil by sa kufor na uloženie.

BLACK & DECKER KS880EC-QS

Overený zákazník Testuj.to Tomáš

Pridané: 26. októbra 2023

• škála nadstavcov
  • tvar a vyváženosť
  • A-nádstavec (držiak konárov)
  • cena príslušenstva

Píla je dobre tvarovaná a s 2Ah batériou aj vyvážená. Slúži ako náhrada za moju ručnú chvostovú pílu, pákové kliešte a priamočiaru pílu. Dostatočné množstvo vymeniteľného príslušenstva na rezanie rôznych materiálov.
Výmena nožov a odnímanie Áčkového držiaka je veľmi jednoduché. Nabíjačka je veľmi skladná v porovnaní s konkurenčným riešením. Som ľavák, takže oceňujem symetrický dizajn podtrhnutý odblokovacím tlačidlom na oboch stranách.

Zobrazujem 41 - 60 zo 500 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...25